Info/kontakt

Udebliver avisen
Midtugeavisen bliver omdelt over 2 dage.

Har du ikke modtaget avisen så KLIK HER!
Kontaktoplysninger
E-mail adresser:
Annonceafdelingen:
vej@lokalavisen.dk
Redaktionen:
red-vej@lokalavisen.dk

Redaktion:
Jacob Hove, lokalredaktør
Tlf: 3038 2816
jacob.hove@lokalavisen.dk

Peter Friis Autzen, Journalist
Tlf: 3175 1330
peter.f.autzen@lokalavisen.dk

Anne Hermansen, praktikant
Tlf: 3038 2827
Anne.S.Hermansen@lokalavisen.dk

Rune Weitling, områderedaktør
Tlf: 3175 1339
RW@lokalaisen.dk

Salg:
Kasper Allermann, markedschef
Kasper.Allermann@lokalavisen.dk

Dorthe Toft, salgschef
Tlf. 3038 2898
Dorthe.toft@lokalavisen.dk

Annoncer:
Mette Forsberg Lorentzen, Mediekonsulent
Tlf: 3175 1350
mette.f.lorentzen@lokalavisen.dk

Anette Jenning , Mediekonsulent
Tlf: 30672874
Anette.Jenning@lokalavisen.dk

Sean Farzad, Mediekonsulent
Tlf: 3038 2882
Sean.Farzad@lokalavisen.dk

Bolig:
Morten Nordentoft, Salgschef Jylland
Tlf: 3010 3284
morten.nordentoft@lokalavisen.dk

Kontakt online salg:
Maj-Britt Hildebrandt - Key Account Manager
Tlf: 4590 8051
m.hildebrandt@pola.dk

Tast-Selv-Annoncer:
Opstår der problemer:
Kontortid: 4590 8070
ellers:
tast-selv@lokalavisen.dk
Ansv. chefredaktør: Claus Krogh
Lokalavisen Vejle
Roms Hule 8, 1. sal
7100 Vejle

Deadlines
Lokalavisen Vejle: 

Korrekturannoncer og overflytningsannoncer:
fredag kl. 12.00
Mindre annoncer og rubrikannoncer:
fredag kl. 12.00
Opslagstavlen (private):
fredag kl. 10.00
Adviserede reproklare annoncer:
mandag kl. 12.00
Prisliste
Forsiden netop nu
ANNONCER
Se flere